Follow my blog with Bloglovin

piątek, 29 lipca 2016

Pożegnanie

    
Jak sprawdzić, jakie emocje wywołało w drugiej osobie spotkanie z Tobą? Wystarczy przyjrzeć się, w jaki sposób się żegnacie.   Jesteś na świetnej, w Twojej opinii randce z nowo poznaną dziewczyną. Masz zaplanowane wszystko od A do Z, przygotowałeś masę niespodzianek. Kupiłeś kwiaty, zabrałeś ją na romantyczny spacer. No cud, miód i malina. Odprowadziłeś ją do domu, był całus w policzek. Wracasz do siebie, w myślach snujesz już plany następnego spotkania, układasz cały scenariusz. Po kilku dniach chcesz umówić się na kolejną randkę, dzwonisz, a tu cisza. Próbujesz za kilka godzin, odbiera i mówi, że nie może, bo ma już plany. Proponujesz kolejny termin, jednak i ten ma zajęty. Przyszły tydzień? Niestety, ale ma już plany. W tym momencie w głowie zapala Ci się czerwona lampka "Ale dlaczego Ona nie chce się spotkać, przecież tak tak dobrze się razem bawiliśmy". Otóż Mój Drogi, Ty mogłeś bawić się doskonale, natomiast dziewczyna najwyraźniej nie. Mogła się uśmiechać, być miła i uprzejma, ale zaraz po przekroczeniu progu swojego domu, odhaczyła pozycję "Randka z X" i zapomniała o całym wieczorze. Przykre, ale tak jest.    

    Jeśli chcesz sprawdzić, czy masz szansę na kolejną randkę, zwróć uwagę na sam moment pożegnania. To jest swoiste podsumowanie całego spotkania. Ostatni jego element, który może powiedzieć Ci wiele na temat tego, jak się przy Tobie czuła przez cały wieczór. Zwróć uwagę na jej gesty, mimikę, przyjrzyj się, czy uśmiech, który ma na twarzy jest naprawdę szczery. Jest blisko Ciebie? Elegancko. Zauważ, czy przeciąga moment odejścia. W przypadku, kiedy możesz zaobserwować część z tych sygnałów sygnałów, jesteś w domu. Jeśli nie, no cóż, mówi się trudno. Ale w jaki sposób sprawić, żeby miała ochotę na kolejne spotkanie? 
    Emocje. Dawaj jej pozytywne emocje. Kobiety żyją emocjami. To powinien wiedzieć każdy facet, ale niestety tak nie jest. Wspomniałem już o tym kiedyś TUTAJ. Jeśli zakładasz, że kobieta zrobi coś w określony sposób, argumentując to "Bo każdy logicznie myślący człowiek by tak zrobił" to wybacz, ale możesz się przeliczyć. Nie twierdzę, że kobiety postępują nielogicznie, ale kiedy w grę wchodzą emocję, wybory przez Nie dokonywane, nie zawsze są przez facetów zrozumiałe. 

    I dygresja na koniec. Pamiętajcie, żeby nigdy nie kłaść się spać, kiedy jest między Wami jakiś konflikt. Noc jest taką porą, która ma to do siebie, że wtedy często przychodzą do głowy różne myśli. A myśli są tylko myślami, czasami zupełnie niezwiązanymi rzeczywistym konfliktem, które tylko potęgują negatywne uczucia. Dlatego zawsze, przed pójściem spać, starajcie się wyjaśnić nieporozumienia, które między Wami wystąpiły. Dla wspólnego dobra i komfortu.


z fartem,
Konrad
:D :D :D

2 komentarze:

  1. Nie rozwiałeś moich wątpliwości.. Ja jestem zawsze tak spięta, że moje pożegnania na pewno nie są wylewne. Powiedziałabym, że wręcz przeciwnie. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To stań się bardziej wylewna Monia :D

      Usuń